4.9583333333333 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 4.96 (12 رای)

راهنمای ثبت اماکن روی نقشه و بانک مشاغل

 با عرض سلام خدمت شما

 

تفاوت عمده ای که سایت گوگل پلات با سایت های تبلیغاتی و دایرکتوری موجود در اینترنت دارد، در شیوه اطلاع رسانی و ثبت دقیق اطلاعات در بانک مشاغل و بهره گیری از نقشه های گوگل و مختصات دقیق جغرافیایی هر مکان می باشد. و اطلاعات ثبت شده در این سایت با سرعتی بسیار بالا در سطح اینترنت گسترش یافته و از طریق موتورهای جستجویی مانند Google و Bing  در اختیار سایر کاربران قرار می گیرد. این سیستم با نظارت و همفکری گروهی از مهندسین و نخبگان علوم ارتباطی و تبلیغاتی و با توجه به اصول سئو ساخته و در اختیار هموطنان گرامی قرار گرفته است. 

این نوع کارکرد نیاز بسیاری از شرکت ها و کسب و کارهای موجود در سطح جامعه حتی آنانی که برای خود وبسایت اختصاصی دارند ولی نمی توانند در سطح اینترنت خود را مطرح کرده و یا رتبه خوبی در گوگل کسب کنند را برطرف نموده است.

امیدواریم با نظرات و انتقادات سازنده خود ما را یاری فرمائید.

 

 

با یک تیر دو نشان بزنید ( برای اولین با در کشور )

با ثبت شغل خود در بانک مشاغل گوگل پلات در سایت گوگل مپ نیز مکان شما ثبت می شود

 

شروع : 

( ساخت و ورود به حساب کاربری )

1- ايجاد حساب کاربري است.

 

 

2- پس از ثبت نام اتوماتیک وارد حساب کاربری خود می شوید.

 

اگر قبلا ثبت نام کرده اید فقط کافیست از منوی ورود به حساب کاربری وارد شوید.

 

 

( ورود و ثبت اطلاعات )

موس را روی منوی بالا و و ثبت اماکن ببرید و از زیر منوی باز شده روی ثبت مکان+ کلیک کنید.

 

 

اطلاعات لازم در فیلد ها را به درستی پرکنید.

نام مکان تجاری: این نام و عنوان عامل اصلی شناسایی شماست و بهتر است یک عنوان کلی نباشد.برای مثال در ثبت یک عنوان شغلی دفتر بیمه ، اگر در عنوان آن فقط بنویسید ( نمایندگی بیمه پارسیان ) یک عنوان کلی است و در انبوه صفحات بیمه پارسیان گم می شوید . برای اینکه سریع موتورهای جستجو شما را پیدا کنند بهتر است بنویسید ( بیمه پارسیان - نمایندگی مثلا فخربخش) یا بیمه پارسیان در خیابان سعدی. 

 

 

 

برای قسمت های مختصات جغرافیایی از نقشه استفاده کنید، تا بطور دقیق ثبت شود. روی نقشه چپ کلیک کرده زوم کنید تا مختصات خود را بیابید و نشانگر بالون شکل را روی آن قرار داده که در این حالت دو گزینه طول و عرض جغرافیایی بطور اتوماتیک پر می شود.

از گزینه های (استفاده از موقعیت IP مکان من) و گزینه ( استفاده از آدرس پستی من ) نیز می توانید استفاده کنید ، ولی تنظیم دستی که در بالا ذکر شده دقیق تر می باشد.

 

در فيلد توضیحات ، هر چه قدر دوست داريد در مورد مطلب خود بنويسيد و هر چقدر توضیحات بیشتری وارد کنید بهتر است.

قسمت ( توضيحات متا ) و ( کلید واژه ) براي یافتن سریع و بهتر شما در موتورهاي جستجوگري مثل گوگل است ، در اولي توضيحي کوتاه براي يک جستجوگر و در دومي کلماتي را بنويسيد که مردم اگر بخواهند شما را بيابند آن کلمات را جستجو مي کنند اين قسمت يکي از مهمترين قسمت هاي ثبت شماست و با دقت و حوصله پر کنيد و کلمات را با علامت ( - یا , ) از همديگر جدا کنيد.

در قسمت تصاوبر مي توانيد 1 عکس بگذاريد که البته نبايد اندازه هر یک آن ها از 100 کيلو بايت بيشتر شود.

گزينه شرايط و ضوابط موافقم را تيک بزنيد. 

 

در نهايت روی ذخيره کلیک کنید. براي پرداخت آنلاین می توانید از کارت عابر بانک صادره از تمامی بانک های کشور و با داشتن رمز دوم پرداخت را انجام دهيد.

بعد از تراکنش موفق و بازديد آگهی توسط مدیر سایت مطالب شما بلافاصله در گوگل پلات به نمايش در مي آيد. 

 

بعد از ثبت شغل خود در بانک مشاغل، در صورت نیاز به هرگونه تغییرات می توانید به پنل مدیریت حساب کاربریتان وارد شده و به سادگی تغییرات لازم را انجام دهید.

 

1- هزینه ثبت هر مکان در بانک مشاغل + گوگل مپ که باعث ایجاد یک صفحه اختصاصی در بانک مشاغل و نقشه سایت گوگل پلات و ثبت در گوگل مپ ( اگر قبلا ثبت نشده باشید و یا مشکلی در نقشه گوگل مپ نباشد ) می شود کلا مبلغ 2.500،000 ریال ( 200 هزار تومان ) است؛ که در ادامه و پایان ثبت اطلاعات گزینه پرداخت به نمایش در می آید و می توانید پرداخت نمائید. پس از پرداخت و تراکنش موفق و تایید مدیریت بلافاصله اطلاعات شما به نمایش درمی آید.

2- هزینه ثبت هر مکان فقط در سایت گوگل مپ مبلغ 2.000،000 ریال ( 100 هزار تومان ) و این مورد هم مثل مورد بالا پس از تراکنش موفق صورت می گیرد.

 

توجه : بطور معمول بین 3 تا 7 روز پس از ثبت مکان روی سایت گوگل مپ اطلاعات شما به نمایش درمی آید ولی گاها دیده شده که این تاخیر تا 31 روز هم طول بکشد!! که در این صورت با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.
 
 
این هزینه فقط یک بار پرداخت می شود، اما اطلاعات شما برای همیشه به نمایش در خواهد آمد. و هیچگونه هزینه دیگری به عنوان آبونمان سالانه و ماهانه ندارید. 
 
ثبت اطلاعات در سایت گوگل مپ رایگان است و خودتان هم می توانید این کار را بدون واسطه انجام دهید. ولی اگر می خواهید این ثبت موفقیت آمیز بوده و گوگل آنرا تایید کند ما این کار را برایتان انجام می دهیم.

- با ثبت اطلاعات در گوگل مپ فقط در نقشه گوگل جای شما مشخص می شود و هیچ صفحه اختصاصی در وب نخواهید داشت.

 

 در مدت کوتاه (24 ساعت الی 10 روز ) در صفحه اول جستجوي گوگل ، بینگ و دیگر موتورهای جستجوی مطرح دنیا و صفحات اجتماعی قرار مي گيريد.

 

هرروز میلیون ها جستجو در موتورهای جستجو توسط کاربران انجام میگیرد که 84.14 درصد آن در گوگل انجام میگیرد، موتورهای جستجوی یاهو و بینگ هرکدام به ترتیب 7.57 و 4.42 درصد از این بازار سهم دارند. در نتیجه حضور در صفحه اول گوگل از اهمیت بالایی برخوردار است. آمارها حاکی از آن است که 90 درصد کاربران تنها صفحه اول گوگل را مشاهده میکنند و هیچ گاه به صفحات بعدی وارد نمیشوند. در واقع عدم حضور شما در صفحه اول گوگل به معنی شکست شما در سئو است.
برای کسب موفقیت، حضور در صفحه اول گوگل و بطور خاص سه نتیجه اول آن ضروری است. بررسی آمارها توسط Optify نشان داده است که 36.4 درصد از کاربران بر روی اولین پیشنهاد گوگل کلیک میکنند و این مقدار برای رتبه دوم و سوم به 12.5 درصد و 9.5 درصد کاهش می یابد. به عبارت دیگر سهم جذب بازدیدکننده برای رتبه اول در صفحه اول گوگل به اندازه مجموع ورودی رتبه های دوم تا پنجم است.
 

چند نکته مهم :

 برای استفاده بهتر از مرورگرهای google Chrome  یا firefox استفاده کنید.

فقط مشاغلی که نام آنها در لیست مشاغل فابل قبول دیده میشود، تایید خواهند شد.

اطلاعات باید مربوط به خودتان باشد و مسئولیت صحت اطلاعات وارده بعهده شما است.

مکان کسب و کار شما باید حتما دارای یک شماره تلفن ثابت باشد.

فقط مشاغل مجاز و دارای آدرس مشخص، مجاز به استفاده از این سرویس هستند.

هنگام ثبت نام با یک نشانی پست الکترونیکی صحیح ثبت نام نمایید تا در صورت فراموش کردن رمز ورود سیستم بتواند رمز قدیمی را برای شما ارسال کند در غیر اینصورت ما به هیچ عنوان رمز را بصورت مستقیم در اختیار شخصی قرار نخواهیم داد.

هرگونه سوء استفاده از سرویس باعث حذف اطلاعات شما خواهد شد.

سایت گوگل پلات تمامی سعی خود را برای ادامه فعالیت انجام خواهد داد اما اگر تحت شرایطی که خارج از کنترل ما باشد (مانند قطع سرویس گوگل) ادامه ارائه خدمات سایت مقدور نباشد، هیچ مسئولیتی بعهده ما نبوده و مبالغ دریافتی غیرقابل بازگشت خواهند بود.

 

در صورت هرگونه مشکل با پشتيباني تماس بگيريد. موفق باشيد.

+Google

جدیدترین اماکن ثبت شده روی نقشه